اخبار > برگزاری جلسه هم اندیشی و گردهمایی مسئولان فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج+ تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هم اندیشی و گردهمایی مسئولان فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ جلسه هم اندیشی و گردهمایی مسئولان فناوری اطلاعات دانشگاه با حضور مهندس احمدی پور مدیر آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه، مهندس علی جمال سیرت رئیس گروه نرم افزار، پورتال و زیرساخت دانشگاه، کارشناسان فناوری اطلاعات دانشگاه و مسئولین IT مراکز تابعه دانشگاه در سالن آفتابگران این دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا مدیر آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه ضمن خیر مقدم گزارشی از اقدامات انجام شده و راهبردهای آتی در مدیریت آمار و فناوری اطلاعات ارائه داد.

مهندس احمدی پور ضمن تاکید بر همکاری و تلاش بیشتر برای رفع مشکلات مربوط در حوزه فناوری اطلاعات گفت:  بستر و زیرساخت پرونده الکترونیک سلامت، رفع موانع و چالش ها نظام ارجاع، خرید تجهیزات فنی و امنیتی، خرید ایمیل اکادمیک، مدیریت پهنای باند، سطوح دسترسی در اولویت کاری ما قرار گرفته است.

در این جلسه مسئولین IT مراکز تابعه دانشگاه همچنین گزارشی از وضعیت موجود زیر ساخت شبکه و مشکلات و موانع پیشرو را ارائه نمودند .

 به گزارش وب دا: با توجه با تصمیمات اتخاذ شده در جلسه، مقرر گردید جلسات هم اندیشی مسولین فناوری اطلاعات به صورت فصلی برگزار گردد.

 ١١:٣٩ - دوشنبه ٦ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٥خروج
آدرس: یاسوج - بلوار مطهری - ساختمان ستاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 7379 - 3333 - 074 و 7371-3333-074
تمامی حقوق این سایت متعلق به اداره ی آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107