اخبار > حضور مدیران و کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در اولین گردهمایی مشترک مدیران و کارشناسان دانشگاه های علوم پزشکی کشور


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مدیران و کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در اولین گردهمایی مشترک مدیران و کارشناسان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ اولین گردهمایی مشترک مدیران و کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تاریخ ۱۸ و ۱۹ تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سالن امام خمینی آن دانشگاه برگزار شد .

این گردهمایی در سطح ملی در راستای ایجاد دولت الکترونیک و بر اساس ماده ۳۵ قانون برنامه پنجم توسعه و به منظور یکپارچه سازی اطلاعات سلامت شهروندان، ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و توزیع عادلانه منابع سلامت، استقرار پرونده الکترونیک سلامت در کشور تشکیل گردید .

در این گردهمایی مهندس علی حسن احمدی پور؛ مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به همراه زینب زرین؛ مسئول واحد آمار دانشگاه، مهندس علی جمال سیرت؛ مسئول واحد فناوری اطلاعات دانشگاه و مهندس صادق نجات زاده؛ نماینده پروژه سپاس و پرونده الکترونیک سلامت دانشگاه شرکت نمودند .

وزارت بهداشت در طول ماه های گذشته تمرکز اصلی خود را برای استقرار این سامانه در راستای مدیریت منابع قرار داده بود و این شروع خوبی برای این فرآیند مهم در سطح ملی می باشد .

به گزارش وب دا؛ این گردهمایی در چهار کارگروه استانداردهای سامانه های اطلاعاتی سلامت و تشریح فرآیند تبادل اطلاعات بین مراکز، تدوین آئین نامه فاوا، راهبردهای حوزه آمار در سال 1398، سامانه پرونده الکترونیک سلامت و سرویس های ارزش افزوده در حال برگزاری می باشد.


 


١١:٤٤ - دوشنبه ٦ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٣١    /    تعداد نمایش : ٥٠٦خروج
آدرس: یاسوج - بلوار مطهری - ساختمان ستاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 7379 - 3333 - 074 و 7371-3333-074
تمامی حقوق این سایت متعلق به اداره ی آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107